Scroll to top
© 2020, Pracownia Stolarska Kahoy

O nas

/Services

Parę słów o nas

Nasza historia

Jesteśmy małą pracownią z tradycjami. Rodzinna stolarnia funkcjonuje od ponad 30 lat. Wiedza i doświadczenie przekazywane od najmłodszego zaowocowały prawdziwą pasją do drewna.
Nowa, odświeżona marka KAHOY została założona w czerwcu 2018 roku.
Realizujemy wszystko to co można zrobić z drewna. Zajmujemy się inwestycjami z zakresu stolarstwa – od projektu po sam montaż i obsługę serwisową. Tworzymy meble na wymiar, domy i domki drewniane, meble ogrodowe oraz elementy małej architektury, drewniane okładziny ścienne i elewacje budynków. Wieloletnie doświadczenie w obróbce drewna pozwala nam wykonać każde zamówienie według gotowego lub własnego projektu. Dzięki współpracy z renomowanymi firmami dostarczamy Państwu produkty najwyższej jakości.

Automatyzacja produkcji

Inwestujemy w nowe maszyny, aby uzyskać jeszcze szybszy czas realizacji

Liczymy się z Twoim budżetem

Używamy sprawdzonych, prostych i bezawaryjnych rozwiązań, dzięki czemu możemy oszczędzić dla Ciebie wiele czasu i pieniędzy

Dokładny czas realizacji

Trzymamy się ustalonych terminów i nie rzucamy słów na wiatr. Termin to druga najważniejsza rzecz, oczywiście po zadowoleniu końcowym klienta.

Nie boimy się wyzwań

Nasi klienci przysyłają nam różne projekty, nie boimy się wyzwań, czekamy na Twój projekt.

Clients

Zostaw kontakt, a my zajmiemy się resztą

Produkujemy z drewna i tworzymy emocje

Zostań naszym potencjalnym klientem i kliknij przycisk poniżej, dzięki czemu skontaktujemy się z Tobą w możliwie najszybszym czasie!

Nie zwlekaj, a będziesz całkowicie zadowolony!